Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Všeobecne

Travian ti ponúka možnosti ako hrať túto hru s ostatnými hráčmi na serveri:

Útoky

Môžeš zaútočiť na iných hráčov ak títo nie sú v začiatočníckej ochrane alebo zablokovaný.
Aby si mohol na niekoho zaútočiť potrebuješ mať vojsko a cieľ. Cieľ môže byť vybraný pomocou mapyštatistík alebo zadaním informácií o dedine na ktorú chceš poslať útok v
zhromaždisku. Rozdiel medzi normálnym útokom a nájazdom je ten, že pri normálnom útoku prebieha boj dokiaľ jedna z armád nie je mŕtva, nájazdy spôsobia iba čiastočné zničenie oboch armád a vo väčšine prípadov sa útočníkovi vráti domov aspoň jeden vojak.

Podpora

Môžeš poslať na podporu svojich vojakov v prípade, že hráč nie je v začiatočníckej ochrane alebo zablokovaný. V prípade, že chceš podporiť niekoho budeš potrebovať vojsko a cieľ. Cieľ môže byť vybraný pomocou mapyštatistík alebo zadaním informácií o dedine na ktorú chceš poslať útok v
zhromaždisku. Vojsko, ktoré bolo poslané na podporu do inej dediny ostáva v tejto dedine pokiaľ si ich ty nestiahneš z podpory cez zhromaždisko, hráč u ktorého je podpora ju nepošle späť alebo pokiaľ nezomrú v boji. Vojsko na podpore spotrebúva obilie majiteľa dediny.

Obchod

Trhovisko (musí byť postavená hlavná budova aspoň na úroveň 3 [v T3 taktiež sýpka úroveň 1, sklady úroveň 1]) ti ponúka možnosť poslať suroviny inému hráčovi pokiaľ máš nejaké suroviny v dedine. Môžeš si vybrať medzi ponukami alebo si môžeš vytvoriť vlastnú ponuku. Takisto je tu možnosť zásobovať si dediny navzájom. Nepotrebuješ mať postavené Trhovisko aby si mohol prijať suroviny, v tom prípade však nevidíš prichádzajúce suroviny, ani ich množstvo ani odkiaľ pochádzajú až do doby pokiaľ suroviny do dediny nedorazia.

Správy

Cez pravý symbol v hornom menu správy môžeš posielať hráčom ako aj čítať správy od hráčov. V prípade, že máš aktivované Plus, môžeš si správy archivovať a takisto si zapisovať poznámky. Na písanie správ ti stačí vložiť do správy nick hráča, ktorému chceš písať, takisto predmet správy a potom už samotnú správu (nezabúdaj na pravidlá hry!). Potom už iba klikneš na tlačítko poslať a správa bude okamžite poslaná danému hráčovi. Ak máš na to práva môžeš dokonca poslať správu celej svojej aliancii. V tom prípade ako prijmateľa správy je potrebné uviesť BB kód [ally].


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie