Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Pekáreň

Bakery

Požiadavky: {(buildingrequirements:gid=9,r1=190,r2=15,r3=191,r4=0,r5=0,r6=0)}

Tu je múka z vášho mlynu použitá na pečenie chleba. V kombinácii s mlynom môže byť dosiahnuté zvýšenie produkcie obilia až o 50%.

 

Percentá pridané k produkcii sú počítané na základe hrubej produkcie tvojich obilných polí. To znamená produkciu tvojich polí bez hocijakých bonusov.

Atribúty závislé od úrovne (ako cena stavby, generované kultúrne body a celkové zvýšenie produkcie obilia) môžu byť nájdené {(building:gid=9,mb=1,speed=1,linkdescription=tu)}.
Pre úplnú tabuľku konštrukčných časov klikni na {(buildingconstructiontimes:gid=9,speed=1,linkdescription=tento odkaz pre serve s 1x rýchlosťou)} a {(buildingconstructiontimes:gid=9,speed=3,linkdescription=tento odkaz pre server s 3x rýchlosťou)}. 


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie