Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

03. Ako sa mám zaregistrovať a potom prihlásiť?

Ok, pochopil som Základnú stránku, môžem teda začať? Čo ?!? Ty si si ešte nezaložil účet, bez toho to ale nepôjde. ;-)

homepage


Ako už bolo povedané, mal by si sa pozrieť na Návod, aby si sa informoval o Národoch, ale k tomu prídeme až neskôr. Teraz sa ale venujme tomu ako si zaregistrovať účet.

KROK 1: Ako prvé potrebuješ Nick. Môžeš si ho vymyslieť sám, alebo použiť nejaký od tvojej obľúbenej Hviezdy, alebo tvoj Vzor. Maj však na mysli to, že Meno podlieha určitým pravidlám.

KROK 2: Tu musíš zadať svoju Email-adresu, k tomuto sa asi neda viac nič povedať. Pokiaľ ale nemáš žiadnu Email-adresu, tak si ju môžeš zadarmo vytvoriť na Yahoo, Freemail alebo Gmail. Len ju nezabudni.

KROK 3: Ako dalšie potrebuješ Heslo pre svoj účet. K tomu tiež nie je veľa čo povedať, okrem tohoto: Malo by to byť naozaj bezpečné heslo, čiže nie dátum tvojho narodenia, tvoje Meno, alebo Nick alebo 123456. Najlepšie keď sa heslo bude skladať zmiešaním písmen a čísel.

KROK 4: Teraz sa musíš rozhodnúť za aký národ by si chcel hrať. Každý z troch Národov má svoje Pre a Proti. Pre začiatočníka sú asi Galovia najlepšia voľba. Majú dvojnásobné Úkryty oproti Germánom alebo Rimanom a veľmi dobré obranné jednotky. Okrem toho chránia svoju dedinu ukrytými Pascami.
Ak máš radšej boj a vykrádanie, mal by si si zvoliť Germána. Oni sú najviac útočný národ, ich jednotky sú lacné a rýchlo sa vycvičia.
Rimania sú dobrý aj v útoku, ale aj obranu majú efektívnu a môžu naraz stavať dve veci (jedno surovinové pole a jednu budovu).

KROK 5: Otázka všetkých otázok, v ktorej Oblasti by si chcel hrať, JuhoZápad, SeveroZápad, SeveroVýchod, JuhoVýchod. V podstate tam nie je žiaden rozdiel do ktorej Oblasti sa prihlásiš. Všade najdeš niekoho kto sa pokúsi ťa vykrádať, alebo kde vyskúšaš vykrádať niekoho ty.

KROK 6: Tu si vyber ako má vyzerať tvoj Hrdina - môžeš to nechať na náhodu, alebo aj neskôr popracovať na detailoch.


KROK 7: Prečíťaj, pochop a akceptuj pravidlá hry a všeobecné obchodné podmienky. Prečítať by si mal oboje. Ak máš záujem, aby si bol mailom informovaný o novinkách, tak zaškrtni možnosť súhlasu.


Ak si všetko urobil ako si mal, tvoja stránka by mala vyzerať takto:

homepage


Teraz pokračujme 8. krokom:

Krok 8. Klikni na "Registrovať". Toto by mal byť asi ten najjednoduchší krok zo všetkých.

Po tomto kroku ťa to automaticky hodí na registračnú stránku, kde ťa privítajú a oznámia ti, že na tvoju Email-adresu bol poslaný Aktivačný mail. Všetko, čo treba teraz urobiť je, že si ho otvoríš a z neho skopíriješ Aktivačný kód do okienka. Potom klikneš na možnosť Poslať a takto sa tvoj účet aktivoval.

homepage


Poznámka: Pokiaľ si nedostal žiaden Aktivačný mail, pozri v prvom rade svoj priečinok Spamu, niekedy skončí e-mail tam. Pokiaľ ani tam ho nenájdeš, tak klikni na možnosť "Nedostal si žiadny e-mail? " alebo  "sem". Toto ťa presmeruje na daľšiu stránku. Tam pokračuj podľa Postupu na tej stránke, aby si získal Aktivačný kód.

Pokiaľ ti mail nedošiel, máš pred sebou viaceré možnosti. Môžeš použiť linky ktoré máš pred sebou na stránke ktorú prave vidíš (na obrázku označené červenými šípkami):

homepage


Môžeš vyskúšať aj možnosť nalogovať sa pomocou svojho Nicku a Hesla. Následne na to za ti zobrazí chybová hláška s linkom "Možné príčiny & riešenia" (označené šípkou)

homepage


Teraz sa ti otvorí stránka, na ktorej sú vymenované možné príčíny. Okrem iného tu máš priamu príležitosť ešte neaktívny účet priamo zmazať. Následne na to môžeš registráciu vykonať nanovo.

homepage


Tvoj účet bol úspešne aktivovaný! Klikni "sem" aby si sa nalogoval. Zadaj svoj Nick a Heslo a následne na ikonku Login. To je všetko, čo je potrebné na registráciu účtu, jeho aktiváciu a následne možnosť hrať. Ceľkom jednoduché, nie?

homepage


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie