Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Zápcha udalostí

Môže nastať situácia, keď konštrukčný čas budovy už skončil alebo sa mali vrátiť vojaci a čas ukazuje ako 0:00:00?. Ak už nejaký čas, isto si už natrafil na takúto zápchu udalostí. Táto situácia nastáva, ak je nejaká technická závada na niektorom zo serverov, keď server spomalí na chvíľku z nejakého dôvodu, alebo je preťažený povedzme poslaných veľmi veľa útokov, postavaných budov atď. Tieto udalosti sú zaradené na spracovanie, ale nestihnú sa spracovať v reálnom čase a tak ostali v systéme '''vysieť'. Hráč v tomto prípade nemá veľa čo urobiť, iba počkať pokým túto zápchu udalostí Team a Technický Support TRAVIAN doriešia.

V prípade, že nastane takýto scenár riaď sa týmito inštrukciami:

  • Neobnovuj stránku každých niekoľko sekúnd - toto nepomôže vyriešit tento problém. Ak nič iné tak nám to sťaží prácu s riešením tohoto problému.
  • Neruš ďalšie stavanie budov, pretože suroviny, pretože časť surovín, ktoré si do toho investoval sa ti nenávratne stratia.
  • Ak to nie je potrebné nezadávaj ďalšie udalosti, pokiaľ sa stávajúce nevyriešia. Ak aj dáš stavať ďalšie budovy, alebo pošleš ďalších vojakov, skončia v zápche udalostí, tak ako udalosti pred tým a tým zápchu iba zväčšia.
  • Prosím buď pokojný, problém sa dorieši akonáhle to bude možné. Nie je potrebné vypisovať Teamu každú chvíľku a pýtať sa, kedy zápcha skončí.
  • V prípade, že bude potrebné vrátiť čas servera naspať ako výsledok zápchy udalostí, uvedom si, že každý na serveri niečo stratil, keďže server bude vrátený o nejaký serverový čas späť. Preto nečakaj navrátenie nejakých surovín ani vojakov, keďže tým bol postihnutý každý hráč na serveri.

Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie