Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Voľné Sloty

Na založenie alebo dobytie novej dediny budeš potrebovať voľný slot. Aby si zistil, či v danej dedine ešte máš voľný slot, musíš sa prekliknúť do rezidencie alebo paláca a otvoriť záložku "Rozvoj".

Z každej dediny je možná založiť alebo dobyť dediny: 2 v prípade rezidencie a 3 v prípade paláca. Tieto sloty patria k danej dedine.

Čo to pre teba znamená?

V prípade, že dobyješ dedinu a predchádzajúci vlastník už mohol z danej dediny postaviť jednu, dve alebo tri ďalšie dediny. Hráč 4seasons dobyl dedinu od hráča bitter-sweet v príklade na obrázku:

mirc


Ako vidíš hráč bitter-sweet uz využil 2 sloty na založenie dedín.

Ak sa ti toto stane budeš môcť založiť iba toľko dedín, koľko máš v danej dedine voľných slotov. Takže ak už založil odtiaľ 2 dediny (ako v príklade na obrázku), tak už ty nebudeš môcť založiť žiadne dediny, keď si tam postavíš rezidenciu, ale budeš si si môcť postaviť jednu dedinu, ak si tam postavíš palác na úrovni 20.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie