Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Úloha 13: 10 výprav

Popis: Pokračuj v posielaní hrdinu na výpravy. Ak úspešne ukončíš 10 výprav, môžeš sa začať zúčastňovať aukcií a tak si vymieňať nájdené predmety s ostatnými hráčmi. Na splenenie tejto úlohy musíš uspešne absolvovať 10 dobrodružných výprav.

Tip: Klikni na obrázok hrdinu v ľavom hornom rohu obrazovky a vyber záložku Výpravy (tiež môžeš použiť pravé zelené kolečko pod portrétom hrdinu). Posielaj hrdinu na výpravy tak, aby absolvoval aspoň 10 výprav. Počet absolvovaných výprav môžeš sledovať na záložke Aukcie. Výprava, na ktorej tvoj hrdina umrie, sa nepovažuje za úspešne absolvovanú.

Nezabudni posielať tvojho hrdinu na výpravy aj po splnení tejto úlohy. Môže ti odtiaľ priniesť cenné predmety, suroviny alebo dokonca aj jednotky.

Odmena: 500 strieborné


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie