Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Ako sa prenášajú Zlatky?

Len Zlatky, ktoré boli na účet zakúpené môžu byť presunuté na iný účet. Zlatky, ktoré si získal inak (Bonifác, zámena za Strieborniaky atď.) nie je možné presúvať. Takisto platí, že Zlatky môžeš preniesť iba do rovnakej domény, akú máš ty (napríklad z .SK serverov ich môžeš presunúť iba na .SK server)

Na presun Zlatiek pred skončením servera si musíš najprv zmazať účet. V sekcii zmazať tvojej profilovej stránky (v hre) ti vypíše koľko Zlatiek budeš môcť presunúť. Po tom ako sa tvoj účet úplne zmaže (po 72 hodinách) ti príde správa na emailovú adresu, ktorú si uviedol pri registrácii.

Po tom, ako skončí server a ostanú ti na účte Zlatky, ti bude poslaná správa.

Táto správa bude obsahovať link, ktorým si môžeš presunúť zvyšné Zlatky. Ak klikneš na link, zistíš, že budeš potrebovať vložiť 2 údaje a to nick kam chceš presunúť zlatky a svet na ktorom hrá.

Potom ako si si vybral účet a poslal zlatky, tento účet dostane správu v hre, kde daný účet bude musieť akceptovať tento presun Zlatiek. Ak bude správa v hre zmazaná pred dokončením prenosu Zlatiek, tento link sa stane neaktívnym.

Link na presun Zlatiek ostane platný dovtedy, dokiaľ Zlatky z tohoto linku nebudú presunuté, alebo budú Zlatky zamietnuté. To znamená, že je možnosť počkať na reštart servera, vytvoriť si nový účet a presunúť Zlatky na nový účet (ak si prenášaš Zlatky z jedného servera na iný).

Ak budeš mať akékoľvek problémy s presunom Zlatiek, kontaktuj nás prosím cez formulár na tejto stránke so všetkými detailami.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie