Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Hlavná budova

Main Building

Požiadavky: žiadne

Dedinskí stavitelia žijú v Hlavnej budove. Čím vyššia je jej úroveň, tým rýchlejšie budú tvoji stavitelia dokončovať nové budovy.

Keď máte budovy nakliknuté v slučke a vaša Hlavná budova sa rozšíri alebo bude zničená, časy dokončenia stavieb sa nebudú prepočítavať. Toto je rovnaké ako s požiadavkami pre budovy ak sú zničené: údaje sa vypočítavajú v momente kliknutia na odkaz "rozšíriť na úroveň X" a neprepočítávajú sa znova. Jediná výnimka je požiadavka aby bola dedina nastavená ako hlavná.

Búranie
Ak už nejakú budovu viac nepotrebuješ môžeš nariadiť tvojim staviteľom aby ju zbúrali.
Toto vyžaduje aby bola Hlavná budova na úrovni 10 alebo vyššie.

Ak je hlavná budova v jednej z tvojich dedín ktorá nie je ani tvoja hlavná, ani tvoja posledná zničená pri útoku a si v obilnej smrti, môžeš ju znova postaviť ak všetky tvoje obilné polia sú na úrovni 5 alebo tvoja čistá produkcia je rovná alebo vyššia ako 198 za hodinu.

Atribúty závislé na úrovni (ako cena stavby alebo generované kultúrne body) môžu byť nájdené tu.
Pre úplnú tavuľku konštrukčných časov klikni na tento odkaz pre server s 1x rýchlosťou a tento odkaz pre server s 3x rýchlosťou.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie