Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Úloha 04: Bojová sila

Popis: Otvor si atribúty hrdinu a priraď nejaké body do bojovej sily aby tvoj hridna zvládol boj aj v ťažších dobrodružstvách. Priraď aspoň jeden bod v atribútoch hrdinu do bojovej sily.

Tip: Kliknutím na obrázok svojho hrdinu zobrazíš jeho vlastnosti. Na prvej záložke vo vlastnostiach môžeš hrdinovi priraďovať 4 typy atriubútov - sila, off bonus, def bonus a suroviny. Vždy, keď tvoj hrdina dosiahne novú úroveň, dostane 4 body na rozdelenie medzi svoje atribúty. Po priradení bodov musíš kliknúť na tlačidlo "uložiť". Jediný spôsob, ako zmeniť priradenie bodov v atribútoch, je Kniha múdrosti.

Na splnenie úlohy musíš priradiť aspoň jeden bod do bojovej sily. Odporúčame tam však priradiť aspoň prvé 4 body. Tým zabezpečíš hrdinovi dostatok sily na plnenie úloh vo výpravách. Ďalšie body môžeš priraiť do bojovej sily alebo do surovín.

Odmena: drevo 190 hlina 250 železo 150 obilie110


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie