Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

03. Zoznam fariem

Môžeš používať Farm List, aby si tak mohol efektívnejšie a ľahšie farmiť. Aby si mal prístup k tejto funkcionalite, potrebuješ sa stať členom Gold Klubu. Zakúpenie Gold klubu je jednorázové, získaš 5 slotov na farmenie v zozname fariem akonáhle si ho zakúpiš. Na nastavenie Zoznamu fariem sa najprv potrebuješ tam prekliknúť. Zoznam fariem je prístupný zo Zhromaždiska, klikni na Zhromaždisko, a vyber si záložku Farm List.

farmslots


* Poznámka: Tu je napísané "0 z 10 slotov je dostupných" pretože už je zoznam rozšírený o ďalšie voľné sloty. Základ je 5 slotov.

Nájdeš tam 2 dostupné linky, teraz si prezrime ten prvý. Klikni na tento link (vytvoriť nový zoznam) na založenie nového listu.

farmslots

 

 • Vlož názov zoznamu
 • Vyber si svoju dedinu, z ktorej budeš posielať útoky.
 • Klikni na Vytvoriť

Teraz si si založil svoj vlastný zoznam, ale ešte tam nemáš žiadne sloty, takže ešte si neskončil. Musíš si definovať sloty/ciele tvojho listu.

farmslots

Legenda:

 • 1. Názov zoznamu
 • 2. Zobraziť/ukryť detaily
 • 3. Pridá slot do zoznamu
 • 4. Vyberie všetky záznamy z farm listu
 • 5. Nastaví predvolené nastavenia pre vybrané sloty z tvojho farm listu.

  Momentálne prázdna tabuľka ti neskôr ukáže počet obyvateľov (v prípade dediny), vzdialenosť, množstvo vojakov a naposledy ukradnuté suroviny z každého slotu v zozname.

  Takže klikni na pridať a vlož tak slot.
farmslots


Vybrané jednotky na obrázku sú Rímske, ale samozrejme každý národ si môže vybrať z vlastných jednotiek.

Môžeš tu nastaviť cieľ, alebo ti systém zobrazí tvoje posledné nájazdy z tvojej dediny a teda môžeš si ich pridať do tvojho farm listu.

 • Vytvor si vlastný slot zadaním cieľa alebo podľa posledných nájazdov.
 • Tu si vložíš počet vojakov, ktoré budeš používať pri nájazdoch rovnako, ako keď posielaš útok/nájazd/podpory.
 • Klikni na Uložiť.

Aha a už to aj je! Môžeš meniť už definované jednotky používané pri nájazdoch, ak to budeš potrebovať. Ak zaútočíš na niektorú zo svojich fariem zo zoznamu, bude to vyzerať takto.

farmslots


Ak chceš rozšíriť počet slotov na farmenie, musíš ísť na Plus stránku. Poobzeraj sa po rozšírení slotov na farmenie:

farmslots


Aby si pridal ďalšie voľné sloty na farmenie (+5 slotov), klikni na tlačítko Pridať. Pridanie ďalších slotov je na dobu určitú a síce 7 dní a stojí 5 zlatiek. Čím viac slotov si zakúpiš, tým viac sa skráti doba, počas ktorej ich môžeš používať. Pridaním ďalších 5 slotov ti skráti dobu používania na 3,5 dňa. Ďalšie sloty sú však zadarmo, ale doba dokiaľ ich budeš môcť používať už nie.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie