Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Čo znamenajú grafy v prehľade aliancie?

Môžeš pridať 3 rôzne grafy do svojho interného profilu aliancie:

  • Sila vlastnej aliancie
  • bojové body (rozdiel zo včera)
  • straty v porovnaní s ostatnými alianciami

Na zobrazenie týchto grafov je potrebné vložiť do profilu príslušné BB kódy, kliknutím na editovanie interného profilu.

Sila vlastnej aliancie ukazuje sumu všetkých útočných bodov zozbieraných všetkými hráčmi aliancie v útoku ako aj sumu všetkých obranných bodov tvojej aliancie za posledných 7 dní (ak sapostavíš ukazovateľom myšky na jednotlivé stĺpce grafu, uvidíš presné číslo). V zásade platí, že tento graf ti ukazuje vojenskú silu aliancie.

Bojové body ukazujú sumu všetkých útočných bodov zozbieraných všetkými hráčmi aliancie v útoku ako aj sumu všetkých obranných bodov tvojej aliancie za posledných 7 dní (ak sa postavíš ukazovateľom myšky na jednotlivé stĺpce grafu, uvidíš presné číslo). V zásade platí, že tento graf ti ukazuje vojenskú silu aliancie.

Straty v porovnaní s ostatnými alianciami zobrazuje počet zabitých vojakov v boji a nakradnutých surovín tvojou alianciou (z aliancie s ktorou sa porovnávaš) ako aj počet stratených jednotiek a ukradnutých surovín tvojej aliancii za posledných 7 dní (ak sapostavíš ukazovateľom myšky na jednotlivé stĺpce grafu, uvidíš presné číslo). V zásade platí, že tento graf ti ukazuje vojenskú silu aliancie.


Slovenská verzia kódov:

Novinky  [Novinky]číslo[/Novinky]
Straty  [Straty]aliancia[/Straty]
Sila  [Štatistiky]Sila[/Štatistiky]
Bodov z boja  [Štatistiky]Bodov z boja[/Štatistiky]
Fórum  [fórum]číslo[/fórum]


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie