Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Dostupné funkcie Zlatky / Plus / Gold klub

Plus členstvo

Členstvo v Plus zahŕňa ďalšie funkcie, ktoré môžu byť kúpené za Zlatky (Gold).Narozdiel od Gold Klubu Plus účet trvá iba niekoľko dní a potom tento Plus účet expiruje a je potrebné si predĺžiť toto členstvo - kúpením si Plus účtu znova. Tu nájdeš zaujímavé linky, ktoré vysvetľujú detailne jednotlivé funkcie Plus účtu:

Zlatky

Môžeš si zakúpiť niekoľko funkcií, ktoré nie su súčasťou Gold klubu. Tu môžeš nájsť zaujímavé linky, ktoré ti popíšu rôzne funkcie za zlatky:

Gold klub

Môžeš si zakúpiť členstvo v Gold klube za Gold 100 (Gold 50 na speed serveri) na celú dĺžku servera. Poskytuje niekoľko funkcií, ktoré môžeš používať bez limitu a takisto ti poskytuje funkcie, za ktoré sa musí platiť zlatkami. Akonáhle bude na účte aktivovaný Gold Klub, nie je už možné vrátiť zlatky za túto funkciu, ani v prípade, že účet bude skôr zmazaný.

Gold Klub poskytuje tieto funkcie:


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie