Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

07. Ako stavať surovinové polia?

Pozrime sa na správu, ktorú dostane každý účet pri aktivacii. Klikni hore na posledné kolečko (Správy - obrázok s písacim brčkom a rolkou papiera) a otvor správu "Užitočné tipy a informácie".

beginner


Ako sa dočítaš v správe začal ti odpočet začiatočníckej ochrany. Tak začnime čím skor s vystavbou surovinových polí.

Začiatočnícka ochrana: Doba ochrany zodpovedá rozdielu medzi Aktiváciou účtu a začiatkom hráčskeho sveta. Príklad: Na svete ktorý bezí už 64 dní máš ako začiatočník ochranu 8 dní od aktivácie účtu.

Ako sme už povedali, začnime s rozširovaním surovinových polí, klikni hore na prvé kolečko z ľava.

beginner


Teraz sa nachádzame na prehľade tvojich polí. Každé kolečko patrí ku konkrétnemu surovinovému polu s ktorých produkcia ide rovno do tvojho skladu. Teraz na začiatku nemáš veľkú produkciu, lebo nemáš polia ešte vystavané. Ako získam vyššiu produkciu? Musíme začať s výstavbou surovinových polí. Vidíš to červené kolečko na obilnom poli? Klikni na to.

beginner


Toto je prehľad jednoho z tvojich obilných polí. Ako vidíš, je ešte na urovni 0 a produkuje 2 obilia za hodinu. (na speede 6 za hodinu ako vidíme na obrázku). Keď postavíme toto pole na úroveň 1 tak nám stúpne produkcia o 3, čiže z 2 na 5 za hodinu (na speede na 15). Tomuto hovorím vylepšenie, že? Klikni na zelenú ikonku "Rozšírit na úroveň 1". Po tomto kliknutí ťa automaticky presmeruje na prehľad tvojich polí a keď sa pozrieš pod ne tak tam vidíš toto:

               Vo výstavbe:

                Obilné pole (úroveň 1) 0:02:30 bude dokončené 07:03 pm

Určite ti to neukáže presne takto ako to tu vidíš, to je len príklad.
Teraz ale musíš počkať ako ti píše 2 minuty a 30 sekúnd...
(za dve minuty a tridsať sekúnd)

Tadááá! Si hrdý majiteľ obilného pola úrovne 1. Ako vidíš tvoja produkcia obilia stúpla.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie