Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Prehľad centra dediny

S Plus účtom máš možnosť prezerať si aj prehľad dediny. Môžeš si kliknúť na dediny v zozname dedín na pravej strane, ak si chceš prezrieť jednu z týchto dedín, alebo môžeš pridať dorf3.php do linku http://sx.travian.sk/ aby si mohol vidieť tento prehľad.

central_overview

V záložke "Útoky" vidíš, aké druhy jednotiek odchádzajú v útoku z danej dediny. Ak podržíš nad týmto symbolom kurzor, uvidíš, koľko útokov je aktívnych. V záložke "Budovy" môžeš vidieť, koľko budov je vo vyčkávacej slučke. Ďalej v záložke "Vojaci" uvidíš koľko vojakov trénuješ v danej dedine.

V záložke "Suroviny" môžeš vidieť:

central_overview


počet surovín, ktoré máš vo svojich dedinách. V záložke "Obchodníci" uvidíš svojich obchodníkov. Prvé číslo v zozname znamená počet obchodníkov, ktorí sú dostupní, v druhom uvidíš počet všetkých obchodníkov.

V záložke "Sklady" môžeš nájsť tieto informácie o tvojich skladoch:

central_overview


V záložke "Kultúrne Body" uvidíš počet kultúrnych bodov, ktoré ti produkujú tvoje dediny, kde sa organizujú oslavy a počet osadníkov/senátorov máš:

central_overview


Nazáver záložka "Vojsko" môžeš nájsť prehľad stavu tvojho vojska (záložka "Vlastné vojsko"):

central_overview


Takisto aj prehľad spotreby obilia (záložka "Vojaci v dedinách") vojakov v tvojich dedinách:

central_overview

Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie