Travian Answers

Začnime s otázkou

Hľadaj odpovede na otázky

Na nájdenie odpovede si vyber kategóriu a potom podkategóriu pokiaľ sa ti odpoveď nezjaví. V prípade, že nevieš nájsť odpoveď na tvoju otázku, na konci budeš mať možnosť nás kontaktovať.

Mám otázku o...

Teraz sa pozrime na detaily:

Hľadaj pomocou mapy stránok

Uprednostnuješ hladanie pomocou mapy stránok? Nie je problém, môžeš použiť Answers navigácia mapy stránok na nájdenie svojej odpovede.

Pasce (Galovia)

Trapper

Požiadavky: Zhromaždisko úroveň 1, limitované Galovia, Budova môže byť postavená v dedine viackrát, min verzia Travianu: 3

Pasce chránia tvoju dedinu dobre skrytými pascami. Nepriatelia môžu byť uveznení a nebudú môcť viac poškodiť tvoju dedinu. Vojaci uveznení v pasciach spotrebovávajú obilie z dedine do ktorej originálne patria.

Jedny Pasce môžu obsahovať maximálne 400 pascí.

Vojaci nemôžu byť oslobodení lúpežou. Ak sú vojaci vyslobodení úspešným normálnym útokom, všetky použité pasce budú zničené. Ak majiteľ pascí uvolní vojakov dobrovoľné, všetky pasce môžu byť obnovené.

Ak sú súperove jednotky oslobodené úspešným útokom, 25% vojakov umrie.

Ak vlastník zajatých vojakov týchto vojakov rozpustí, zomrú v pasciach a nevrátia sa domov!

Rozpustenie vojakov ich vlastníkom ako aj prepustenie z pascí galom u ktorého boli vojaci zajatí sa robí v Zhromaždisku.

Po vylepšení jedných Pascí na úroveň 20 môže byť postavená ďalšia.

Cena tréningu pre Galské pasce
  Lumber Clay Iron Crop Consumption
Trap Pasca 35
30 10 20 0

Atribúty závislé od úrovne (ako cena stavby a generované kultúrne body) môžu byť nájdené tu.
Pre úplnú tabuľku konštrukčných časov klikni na tento odkaz pre server s 1x rýchlosťou a tento odkaz pre server s 3x rýchlosťou.


Bola tvoja otázka zodpovedaná k spokojnosti?

Ano   Neutrálny   Nie